4um for girls!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4um for girls!!!

Ovo je forum da devojke!!Bice vam zabavno...
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pisite sve i svasta....

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Emo*Admin*Girl
Admin
Emo*Admin*Girl


Broj poruka : 311
Datum upisa : 08.10.2008

Pisite sve i svasta.... Empty
PočaljiNaslov: Pisite sve i svasta....   Pisite sve i svasta.... EmptyČet Nov 20, 2008 11:28 am

Pisite o vasoj ljubavi...Delite vasa osecanja sa nama....
Slobodno....
Nazad na vrh Ići dole
http://teengirls.serbianforum.info
Emo*Admin*Girl
Admin
Emo*Admin*Girl


Broj poruka : 311
Datum upisa : 08.10.2008

Pisite sve i svasta.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sve i svasta....   Pisite sve i svasta.... EmptySre Mar 04, 2009 3:15 pm

Joj deco zaljubila sam se ponovo..zasto ovde niko ne pise ??
ajde bre....malo da saznamo u koga ste zaljubljeni...
evo moje...
On je iz 5 razreda...a ja sam 6..ma to nema veze...Imala sam pre jednu simpu ali mi se sada vise ne svidja...deco nemogu bez njega mi dan!!Ma kakav dan...ni pola sata!!
U skoli sam da videla...setao je sa njegovim drugom...On ima plavu kosu i lepe sjajne oci..Joj i videla sam rekla mi moja bff Sara da on mene nesto cudno gleda..I ja sam posle videla kada je prosao pored mene kada smo isli iz ucionice u ucionicu da me on stv..nesto gleda..Ali to nije cudno gledanje...nego on me sjajno,lepo...Joj...Kako je swadak..JOJ....
I posle nekoliko dana mi de dosla jedna devojcica da me trazi u razredu..I ja sam izasla..I ona je rekla da je hteo nezz neki decak da mi kaze da mu se mnogo svidjam..i tako nesto ispricala...i ja sam rekla ok nema veze...bla,bla..i ona je onda posla u svojoj ucionici i onda se vratila i rekla mi da je on rekao njoj da sam ja slatka,i zaljubio se u mene!!
JOJ JA SAM POSLE SKAKALA OD SRECE!!!hahah iloveyou I samo sam joj rekla pa super...drago mi je...hehe....I sutra cu da joj kazem nesto..pa cu vam pricati sta ce da se desi....hehe...kaze meni bff Sara dali bi ja bila sa njim u vezi..a ja stv.nez!!
E PA HOCU VAS DA PITAM..HOCU LI ILI NECU ???????????Ja nemam pojma...bgm...
Kakav je to oseaj kada si sa nekim u vezi,sta se tu radi??I bla,bla sve mi ispricajte..please...ko ima iskustva u tome...hehe....
Nazad na vrh Ići dole
http://teengirls.serbianforum.info
Little Miss Music

Little Miss Music


Broj poruka : 14
Datum upisa : 16.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Beograd

Pisite sve i svasta.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sve i svasta....   Pisite sve i svasta.... EmptyPet Okt 16, 2009 6:27 pm

Ponovo zaljubljena........... Smile Zivim u oblacima....Decko je super sladak.....Zove se David.......Upoznala sam ga na pripremama...Znali smo se tek nekoliko dana,a izmedju nas su sevnule varnice........Mada je zivim u Beogradu,a on u Skoplju(Makedonija),ali sta da se radi................Pitao me da se smuvamo ali sam ja rekla da necu jer zivimo jako daleko i mali smo i......tako.............Rekla sam da se i on meni svidja,ali sta da se radi.....I on je bio razuman i rekao:"Hvala........Slazem se sa tobom,mada bih voleo,ali poslusacu te....."Divan je........ <3<3

ja definitivno nemam iskustva u vezama,ali mislim da ne treba da pitas nas da li da budes sa njim ili ne..............To ti treba da odlucis....To je tvoja stvar..........Moze neko da ti izblebece svasta o tome kako je biti u vezi,ali to nije dovoljno da ti rikaze takvu stvar........Jednom kad i sama budes bila u vezi,znaces.................Zelim ti punooooooo srece........ Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pisite sve i svasta.... Empty
PočaljiNaslov: Re: Pisite sve i svasta....   Pisite sve i svasta.... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pisite sve i svasta....
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4um for girls!!! :: Ljubav-
Skoči na: