4um for girls!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4um for girls!!!

Ovo je forum da devojke!!Bice vam zabavno...
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 XXHELOOOOOO.....XX

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
IWANAKIS
Gost




XXHELOOOOOO.....XX Empty
PočaljiNaslov: XXHELOOOOOO.....XX   XXHELOOOOOO.....XX EmptyNed Maj 03, 2009 3:10 pm

XXHELOOOOOO.....XX 846290 JA SAM IWANA...IMAM 13 GODINA...I XXHELOOOOOO.....XX 94030
Nazad na vrh Ići dole
Dora_95

Dora_95


Broj poruka : 128
Datum upisa : 26.10.2008
Godina : 29

XXHELOOOOOO.....XX Empty
PočaljiNaslov: Re: XXHELOOOOOO.....XX   XXHELOOOOOO.....XX EmptyČet Maj 21, 2009 4:54 pm

Dobrodosla Laughing Smile
Nazad na vrh Ići dole
Emo*Admin*Girl
Admin
Emo*Admin*Girl


Broj poruka : 311
Datum upisa : 08.10.2008

XXHELOOOOOO.....XX Empty
PočaljiNaslov: Re: XXHELOOOOOO.....XX   XXHELOOOOOO.....XX EmptySre Jun 03, 2009 9:22 pm

Dobro dosla i lepo se provedi.....Hajde da budemo malo redovniji clanovi!! malo da sredimo 4um!!! hajdeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
http://teengirls.serbianforum.info
Little Miss Music

Little Miss Music


Broj poruka : 14
Datum upisa : 16.10.2009
Godina : 28
Lokacija : Beograd

XXHELOOOOOO.....XX Empty
PočaljiNaslov: Re: XXHELOOOOOO.....XX   XXHELOOOOOO.....XX EmptyPet Okt 16, 2009 6:00 pm

cao!!!!!!!Ja sam Nadja imam 13 godina,zivim u Beogradu,uvek mi je bilo najteze da se predstavim...........Ne znam sta da pisem,ali mislim da je ovo sasvim dovoljno,jer ja nisam casopis pa da me citate.....I zato eto...................... Smile Smile Smile Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





XXHELOOOOOO.....XX Empty
PočaljiNaslov: Re: XXHELOOOOOO.....XX   XXHELOOOOOO.....XX Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
XXHELOOOOOO.....XX
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
4um for girls!!! :: WeLcOmE!!!! :: WeLcOmE-
Skoči na: